Tenis dla dorosłych

KARDIO TENIS
Kardio tenis to grupowe zajęcia łączące dużą aktywność fizyczną z dobrą zabawą na korcie. Wymyślony w Stanach Zjednoczonych, coraz większą liczbę zwolenników zyskuje również w Europie. Udział w zajęciach mogą brać wszystkie osoby, niezależnie od posiadanego doświadczenia tenisowego. Gracze, którzy umiejętności tenisowe mają świetnie opanowane, poprawią swoją wytrzymałość fizyczną, pracę nóg oraz czucie piłki. Dla osób, które nigdy na korcie nie były będzie to świetny sposób na rozpoczęcie przygody z tenisem.
Biorąc udział w zajęciach KARDIO TENISA:
- poprawiasz swoją wytrzymałość fizyczną
- spalasz zbędne kalorie
- kształtujesz swoją sylwetkę
- pracujesz nad swoimi umiejętnościami tenisowym
- relaksujesz się
Zajęcia kardio tenisa trwają ok 60 minut. Pierwsze 5-10 minut  zajmuje rozgrzewka, w drugiej fazie treningu odbywają się intensywne ćwiczenia, a ostatnie 5 - 10 minut składa się z ćwiczeń uspakających, relaksujących. Cały trening odbywa się z rakietą w ręku :)
Zajęcia w naszym klubie prowadzi Alejandro Tejerina, który zdobył duże doświadczenie w prowadzeniu kardio tenisa, pracując na kortach w Stanach Zjednoczonych
ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PIĄTKI 20.30-21.30. Koszt uczestnictwa to 20 zł (przy wykupie karnetu na 5h) lub w przypadku jednorazowej opłaty to 25 zł.
 
ZAJĘCIA GRUPOWE:
Zajęcia grupowe z trenerem. Zazwyczaj 4-6 uczestników. Koszt 30zł za godzinę.
 
ZAJĘCIA INDYWIDUALNE:
Zachęcamy Państwa do korzystania z lekcji z trenerami i instruktorami Durski Tejerina Tennis Club (w chwili obecnej):
Alejandro Tejerina - wychowanek prestiżowego klubu tenisowego "Nautico" w Mar del Plata w Argentynie, czołowy zawodnik pierwszo-ligowej drużyny uniwersytetu w Tulsie w Stanach Zjednoczonych. Doświadczenie trenerskie zdobył pracując w klubach tenisowych w Stanach Zjednoczonych w latach 2006 - 2012. Zapraszamy na zajęcia z Alejandro w języku hiszpańskim i angielskim.
Aleksandra Durska-Tejerina - wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych, juniorskich i seniorskich. Czołowa zawodniczka pierszo-ligowej drużyny uniwersytetu w Tulsie w Stanach Zjednoczonych.
Dorota Durska-Dubas – Instruktor Tenisa, była zawodniczka Pobiedziskiego Klubu Tenisowego. Obecnie w swojej pracy na korcie korzysta z zasad prgramu ITF-u Play and Stay i Tennis10.