Tenisowe Grand Prix Dzieci i Młodzieży Powiatu Poznańskiego niedziela, 11 września 2016

Za nami IV edycja Tenisowego Grand Prix Dzieci i Młodzieży Powiatu Poznańskiego.

Wspaniałe tenisowe emocje IV Tenisowego Grand Prix Dzieci i Młodzieży Powiatu Poznańskiego już za nami. W tegorocznym cyklu turniejów wzięło udział 75 młodych tenisistów z terenu Powiatu Poznańskiego. Dzieci od 5 roku życia oraz młodzież do 16 roku życia rywalizowała o punkty do rankingu Grand Prix. Nie obyło się bez prawdziwie sportowych emocji łączących złość, flustrację, a nawet rozpacz z euforią i ogromną radością. Z roku na rok widzimy jak rośnie zainteresowanie tenisem w naszej okolicy. Cykl letnich turniejów, który od początku działania naszego klubu odbywa się na naszych kortach jest wspaniałą motywacją do tego, aby przez cały rok systematycznie trenować. Mamy nadzieję, że piąta edycja w przyszłym roku będzie się również cieszyła dużym zainteresowaniem :)

Bardzo dziękujemy UKS Iwa Iwno oraz Zarządowi Powiatu Poznańskiego za pomoc i wsparcie w organizacji tegorocznego Tenisowego Grand Prix Dzieci i Młodzieży.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ostatniego turnieju oraz do zapoznania się z końcową klasyfikacją tegorocznego Grand Prix.