II Otwarte Mistrzostwa Kostrzyna 2016 - gry pojedyncze niedziela, 12 czerwca 2016

Za nami II Otwarte Mistrzostwa Kostrzyna w grach pojedynczych.

W sobotę 11 czerwca na naszych kortach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kostrzyna w grach pojedynczych. W turnieju wzięło udział w sumie 27 zawodników. Mistrzostwa zostały rozegrane w czterech kategoriach wiekowych. W kategorii do 35 lat zwyciężył Kacper Górecki, drugie miejsce zajął Zbyszko Biernat, a trzecie Krystian Łakomy. W kategorii 35 - 45 lat na podium staneli Bartek Kukurowski - I miejsce, Marcin Zieliński - II miejsce, Łukasz Szafryna - III miejsce. Tomasz Rój został zwycięzcą najstarszej kategorii 45 +, a obok niego na podium staneli Jarek Stabno - II miejsce oraz Zbyszek Milewski - III miejsce. Wśród kobiet najlepsza okazała się Ania Wawrzyniak, która w finale wygrała z Martą Milewską. Trzecie miejsce zajęła Aleksandra Masiota. serdecznie gratulujemy wygranych i zapraszamy 18 czerwca na Otwarte Mistrzostwa Kostrzyna w grach podwójnych.